-->
chat

قوانین سایت

قوانین کلی

- کاربر اجازه به اشتراک گذاشتن لابراتوار خود را ندارد.
- کاربر اجازه تغییر نام کاربری و کلمه عبور دستگاه ها، ماشین ها و سرورهای لابراتوار را ندارد.
- کاربر اجازه تغییر IP های تنظیم شده بر روی دستگاه ها، ماشین ها و سرورهای لابراتوار را ندارد.
- کاربر اجازه گذاشتن Password بر روی Console دستگاه ها و یا سرورها را ندارد.
- نحوه اتصال به صورت Remote Desktop می باشد که پس از اتصال به Terminal می بایست بر اساس جدول IP ها و نام کاربری و کلمه عبور ها از طریق Web/SSH/RDP به دستگاه/ماشین/سرور مورد نظر متصل گردد.
- کاربر پیش از شروع زمان رزرو می بایست از ارتباط اینترنت خود اطمینان حاصل نماید. بدیهی است سرعت پایین اینترنت، Packet Loss و یا اختلالات اینترنتی سبب عودت وجه نمیگردد.
- کاربر حق استفاده از هر گونه بدافزار و یا عمل خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران را ندارد. هر گونه فعالیت مخرب غیرقانونی بوده و از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
- در صورت معرفی دوستان ۱۰ درصد تخفیف در اولین رزرو دوست شما به صورت Token به حساب شما منظور خواهد شد. که این مبلغ در صورت تسویه حساب امکان تبدیل به پول نقد را ندارد.

قوانین لغو رزرو

- چنانچه کاربر تا قبل از ۴۸ ساعت از زمان شروع رزرو اقدام به لغو نماید کل مبلغ عودت داده می شود.
- چنانچه کاربر تا قبل از ۲۴ ساعت از زمان شروع رزرو اقدام به لغو نماید 50 درصد مبلغ عودت داده می شود. پس از این زمان امکان لغو وجود ندارد. بنابراین در انتخاب روز و ساعت مورد نظرتان دقت نمایید.
- چنانچه مشکلات فنی در زمان رزرو وجود داشته باشد (تنها به تایید کارشناسان شرکت پاژ برسد) که موجب قطعی در سرویس ارایه شده باشد، کل مبلغ لابراتوار به صورت Token عودت داده خواهد شد.